неділя, 8 червня 2014 р.

Strawberry Milkshake

Полуничний молочний коктейль
© - Recipe by Nata & Valentyn Karsky - Перепост матеріалів блогу лише за згоди автора та з обов'язковою посилкою на блог - Articles may be reposted only with the consent of the blog author and with indispensable link to LovelyCooker!
 

Сьогодні ми пропонуємо навіть не рецепт, а швидше за все – нагадування! Про те, що вже літо, що в сезоні полуниця, суниця, а далі наступні ягоди... І що гріх змарнувати можливість поласувати протягом місяця-двох молочними ягідними коктейлями. Зараз полуниця та суниця, потім будуть малина, чорниця, абрикоси, порічка... Перераховувати можна довго, тому не гайте часу, адже для такого коктейлю нам потрібна, в основі, лише ягода і молоко, та трохи інших опцій...

Наприклад, найкраща опція – це морозиво пломбір, а якщо ви не за кермом, в дорослій компанії та не маєте інших протипоказань, то трохи лікеру, бренді, горілки або чогось іншого міцного. Крапля алкоголю в молочному коктейлі надає йому надзвичайно цікавий смак. Головне, не занадто захоплюйтесь його дозою, адже ми говоримо про вітаміни, прохолоду і насолоду, від здорового харчування, звичайно ж!

Час підготовки:
5 хв
Розділ:
Напої
Час приготування:
1-2 хв
Країна:
-
-
-
К-сть порцій:
1 лІнгредієнти
Кількість
Од вим
Полуниця
200
г
Молоко
500
мл
Морозиво
100
г
Лікер / бренді / горілка (факультативно)
25-50
мл


1
Ягоду помити, почистити від плодоніжок, покласти в стакан для збивання.
2
Добавити до ягоди морозиво, охолоджене молоко, лікер.
3
Збити на найбільшій швидкості протягом хвилини.

N.B.
Тут навіть нема що коментувати, адже все просто – протягом літа, ви отримуєте можливість балувати себе і всіх оточуючих, за вашим бажанням, чудовим прохолодним, вітамінізованим напоєм, який жодного разу не приїдається!


Смачного!

© - Перепост матеріалів блогу лише за згоди автора та з обов'язковою посилкою на блог - Recipe by Nata & Valentyn Karsky - Articles may be reposted only with the consent of the blog author and with indispensable link to LovelyCooker!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Ми завжди раді читати ваші коментарі, а також обов'язково відповімо на ваші питання.

Nata & Valentyn