неділя, 21 квітня 2013 р.

Succus Betulae - Birch Sap

Березовий сік
© - Recipe by Nata Karsky - Перепост матеріалів блогу лише за згоди автора та з обов'язковою посилкою на блог - Articles may be reposted only with the consent of the blog author and with indispensable link to LovelyCooker! 
 
Після надзвичайно довгої минулої зими, холодної першої половини квітня, буквально за два дні прийшла справжня весна і кожна рослина почала гонитву за сонцем, щоб встигнути розпуститись ще до настання літа.

А тепер, напишемо зовсім банальну фразу: і настав також час поправляти здоров’я, готуючи організм до наступної зими, тобто – запасатись вітамінами, мікроелементами і всіма іншими корисними дрібнотами...
Перше, чим відзначається весна з кулінарної точки зору, так це – сокорухом в березах, тобто, березовим соком – надзвичайно корисною для людського організму річчу.
Отже, чим же таким цінний березовий сік? Не будемо видумувати самі, а процитуємо витримку з чудової розумної книги, однієї з найкращих в даній галузі, і не лише в Україні: «Лікарські рослини: Енциклопедичний довідник. Київ, 1992 р.»
"Березовий сік виявляє сечогінну й відхаркувальну дію, сприяє виведенню з організму шкідливих речовин, допомагає при серцевих набряках. Його використовують у комплексній терапії при нирковокам'яній хворобі, як загальнозміцнюючий та кровоочисний засіб при втратах крові, порушенні обміну речовин, при хворобах шкіри, дихальних шляхів і при хворобах, що супроводяться високою температурою тіла.

ЗАСТОСУВАННЯ:

Внутрішньо: 

Свіжий березовий сік (Succus Betulae) по 1 склянці 2—3 рази на день.  

Зовнішньо:

Свіжий березовий сік для вмивань, щоб вивести вугрі й пігментні плями та для компресів при екземі."  

Ще можна добавити, що зброджений березовий сік є чудовим освіжаючим напоєм, особливо, якщо добавити до нього під час бродіння ячмінного солоду або сухофруктів, або просто ізюму. 
Тому, зараз час запастись хоча б декількома десятками літрів березового соку і пропити його від трьох тижнів до трьох місяців, хоча б по одній склянці натщесерце, відразу після сну. Звичайно ж, росту крил ви не помітите, але результати очищення організму однозначно відіб’ються і на очищеній шкірі.

При цьому, внутрішнє вживання можна підкріплювати зовнішнім застосуванням березового соку, протираючи лице (та й всі інші частини тіла) змоченим у ньому тампоном.

Надзвичайно корисними для цієї операції є березові дріжджі, які утворюються під час бродіння соку і осідають каламутним осадом на дно.

Отже, не гайте часу і йдіть швиденько на базар та пошукайте продавців свіжого березового соку, який допоможе вам упередити багато неприємностей зі здоров’ям, а також підлікувати знесилений організм.

Є ще цікавий рецепт березового квасу, але це тема іншого посту...


Смачного!

© - Перепост матеріалів блогу лише за згоди автора та з обов'язковою посилкою на блог - Recipe by Nata Karsky - Articles may be reposted only with the consent of the blog author and with indispensable link to LovelyCooker!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Ми завжди раді читати ваші коментарі, а також обов'язково відповімо на ваші питання.

Nata & Valentyn