вівторок, 10 квітня 2012 р.

Easter eggs

Крашанки

Translate our Blog to your language using

Яйце було символом сонця, всесвіту, вважалось джерелом життя, його початку та пробудження майже у всіх культурах світу. І питання про те, що було раніше, курка чи яйце, людина задала собі відразу ж, як навчилась мислити, а всіх легенд і міфів, присвячених культу яйця, не переповісти.

Тому, не забуваючи традиції Великодня, ми пропонуємо вам зовсім невеличкий рецептик приготування крашанки, найтрадиційнішої і найприємнішої для ока і душі, фарбованої в цибулевому лушпинні великодньої страви...

Традиція української крашанки і писанки також ховається десь в далеких дохристиянських часах, коли диво зародження життя під маленькою шкаралупою пов’язувалось з пробудженням природи після зимових холодів і морозів. А зародок в яйці сонячного птаха – півня, вважався талісманом, який відганяє злі сили та нещастя.

В християнській символіці православної церкви, в якій відбились обряди попередніх часів, червоне яйце (тобто фарбоване в цибулі) символізує кров Христа, пролиту на Хресті, а тверда шкаралупа – запечатану гробницю Христа і його воскресіння, коли вона розкрилась (саме це і символізує традиція «битись» на крашанках).

Нам не під силу розказати про всі символи крашанок та писанок у невеличкому пості, але поділитись, як правильно пофарбувати в цибулинні крашанку, ми можемо.

Час підготовки:
20 хв
Розділ:
Обрядові страви
Час приготування:
6-8 хвилин
Країна:
Україна
К-сть порцій:
1 десяток яєць


Інгредієнти
Кількість
Од вим
Лушпиння цибулеве
3-4
жмені
Яйця курячі
10
шт.
Сіль
1
ст.ложка


Приготування фарби:
1
Лушпиння цибулі покласти в каструлю, в якій варитимуться яйця, залити водою, довести до кипіння і проварити на легенькому вогні 15-20 хвилин.
2
Каструлю зняти з вогню і поставити на ніч охолоджуватись та настоюватись.
Приготування крашанок:
1
Яйця дістати з холодильника, залишити прогріватись на 1-2 години до кімнатної температури, помити.
2
В каструльку з відвареним лушпинням покласти 1 столову ложку солі, обережно покласти яйця, поставити на вогонь і довести до кипіння.
3
Стишити вогонь і варити яйця в лушпинні 6-8 хвилин.
4
Дістати крашанки з фарби, сполоснути холодною водою, щоб потім краще чистилась шкаралупа, розкласти на серветці і дати висохнути.
5
Крашанки готові!

N.B.
Чим більше ви візьмете лушпиння, тим насиченішим буде колір. Можна трохи схитрувати, взявши яйця з рябою шкаралупою, хоча, білі яйця дають інший тон, тому, можна їх скомбінувати. Зціжувати відвар не варто, оскільки лушпиння цибулі, прилипаючи до шкаралупи, дає досить гарні розводи і візерунки на крашанці.
6 хвилин варіння достатні, щоб отримати яйце з загуслим жовтком. Якщо вам подобається жовток більш твердий, то добавте ще 2 хвилини, тобто – 8 хвилин варіння. Ну, 10 хвилин варіння – то вже для дуже крутих кулінарів! А все, що більше – то вже для тарганів і довгої подорожі залізницею, а не для святкового столу.
Можете провести невелике дослідження. Коли в компанії друзів і близьких, ви викладете в миску різні крашанки від різних хазяйок, з надзвичайно яскравими кольорами та супервізерунками, то побачите, що рука присутніх за столом мимовільно тягнутиметься саме до крашанки, фарбованої в цибулинні. Природу не обдуриш, природній матеріал завжди залишатиметься бажанішим і приємнішим. А гарно пофарбовану крашанку хочеться взяти в руку і не відпускати її – ось вам і маленький приклад магії яйця!


Смачного!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Ми завжди раді читати ваші коментарі, а також обов'язково відповімо на ваші питання.

Nata & Valentyn