неділя, 27 листопада 2011 р.

Pork Chop

Свиняча відбивна

Translate our Blog to your language using

Сьогодні все важче знайти на базарі свіжину, тобто м’ясо, що забили звечора, а зранку вивезли на базар. Вже на всіх українських базарах стоять продавці і їм привозять охолоджені туші, які збирають протягом декількох днів у виробників. Тобто, таке м’ясо вже не має соковитості свіжини. Тому, коли вам раптом вдасться потрапити на більш-менш свіжину, то не вагайтесь – купувати чи ні, адже ви зможете почастувати себе і близьких дійсно справжньою відбивною – натуральною і соковитою.

Для натуральної відбивної чудово підходить корейка. Вибираючи корейку, дивіться, щоб довкола неї був шар жиру товщиною 0,5-1 см. М’ясо в корейці досить пісне, тому такий жировий шар надає йому більшої соковитості та смаку. Також на м’ясі повинна залишатись малесенька кісточка. Ви можете порахувати скільки порцій вам потрібно, розраховуючи так, що на кожну порцію (товщиною 4-5 см) повинна припадати одна кісточка і попросити відрізати потрібний кусок.
Сам процес приготування не складний. Після декількох спроб ви станете просто спеціалістом по приготуванню натурального м’яса.

Час підготовки:
10 хв
Розділ:
Страви з м’яса
Час приготування:
5-10 хв
-
-
-
-
К-сть порцій:
4 відбивних


Інгредієнти
Кількість
Од вим
Свинина (корейка)
1
кг
Сіль
-
за смаком
Олія
-
за потребою


1
З кілограмового куска корейки нарізати порційно 4 куски товщиною 4-5 см, розрізаючи м’ясо між хрящиками.
2
Поставити сковорідку на вогонь, добавити трохи олії.
3
Нарізані куски злегка посікти лезом великого кухонного ножа. Для цього тримаючи ножа легенько за ручку, швидким рухом просікти м’ясо уздовж, потім поперек, потім перевернути кусок і проробити ту ж саму операцію.
4
Посічені куски викласти на сковорідку, трохи стишити вогонь, щоб м’ясо не пригорало і просмажити відбивну з одного боку до утворення коричнюватої підсмаженої кірочки.
5
М’ясо перевернути і просмажити таким же чином з іншого боку.
6
Відбивна готова. Подавати її з вогню, гарячою на стіл і відразу ж їсти.

N.B.

М’ясо сильно не пересікати, тому що воно тоді випустить весь сік і буде сухувате.
Також, не треба його пересмажувати, воно повинно залишатись всередині соковитим і трохи рожевуватим, хоча і без крові.
Слідкувати, щоб на сковорідці різні шматки не торкались один одного, тому що тоді м’ясо спарюватиметься.
Солити таке м’ясо не обов’язково – воно виходить самодостатнім по солі. Ну, якщо вже зовсім несила без солі, то присолити його вже в тарілці. (До речі, якщо ви купили дійсно свіжину, а не морожене м'ясо, то без солі смак буде насиченим, якщо м'ясо декілька разів розморожувалось, то смак буде пісним, водянистим, з сухуватою шкуринкою)
Обов’язково їжте таке м’ясо з чимось гострим – або з аджікою, або з часником, або з цибулею... Оскільки м’ясо залишається соковитим і не сильно просмаженим, то будь-яка гостра приправа убезпечить вас від можливих, небажаних заражень (береженого Бог береже). Чудово до такого м’яса підійде червоне сухе вино або ж – щось поміцніше.
Щоб насолодитись повнотою смаку відбивної, її необхідно також правильно з’їсти! Починайте смажити її лише тоді, коли на столі стоять вже готові інші страви або за столом зібралися всі учасники поїдання відбивної. Подавайте відбивну з вогню і починайте відразу ж смакувати її. Для цього, відрізайте шматочок гарячого м’яса і відразу ж кладіть до рота. Ні в якому разі не чикрижте відразу весь кусок на дрібні шматки – м’ясо швидко захолоне і задубіє.


Смачного!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Ми завжди раді читати ваші коментарі, а також обов'язково відповімо на ваші питання.

Nata & Valentyn